Poznaj najlepsze firmy w branży z multiklaster.pl

Laptopy poleasingowe Dell - gdzie je dostać?

Robert Jakubowski 2022-08-13 0 komentarzy
Laptopy poleasingowe Dell - gdzie je dostać?

Nabycie nowego komputera lub laptopa to dość duży wydatek, wiążący się z koniecznością zapłaty paru tysięcy złotych. Dla osób z ograniczonym budżetem kwota ta może być problematyczna. To właśnie między innymi z myślą o nich powstała oferta dostępna na stronie cebit.pl, którą prowadzi zaufany sklep, proponujący laptopy poleasingowe Dell oraz sprzęty innych marek. Na jego katalog składają się urządzenia o doskonałych parametrach, których użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością. Z reguły są to modele biznesowe klasy premium, wykorzystywane w przeszłości w biurowcach.

Firma dba o jakość wszystkich sprzętów, dlatego przed wystawieniem na sprzedaż przeprowadza kontrole stanu technicznego i wymienia części, jeśli zachodzi taka potrzeba. Pracownicy czyszczą też ekrany, klawiaturę i obudowy, co sprawia, że prezentują się one bez zarzutu i wyglądają jak nowe. Zazwyczaj praca takich komputerów ograniczała się wyłącznie do wysyłania maili, wypełniania tabelek w Excelu czy obróbki graficznej, co nie wymagało dużych mocy przerobowych.

Najważniejszym atutem opisywanych urządzeń jest niższa cena w porównaniu do ich odpowiedników znajdujących się w zwykłych sklepach. Wszystko to sprawia, że na zakup może pozwolić sobie niemalże każdy zainteresowany. Szacuje się, że komputery były użytkowane przez mniej więcej 2 lub 3 lata. Decydują się na nie się właściciele firm, freelancerzy oraz osoby prywatne, planujące wykorzystywać je w celach rozrywkowych. Mają one dużą pamięć, dobrą kartę graficzną i baterię, która zazwyczaj wytrzymuje bez ładowania przez kilka godzin.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!