Poznaj najlepsze firmy w branży z multiklaster.pl

Która pasta dla kotów przeciw powstawaniu kul włosowych jest warta uwagi?

Weronika Chmielewska 2023-12-09 0 komentarzy
Która pasta dla kotów przeciw powstawaniu kul włosowych jest warta uwagi?

Koty od tysięcy lat towarzyszyły człowiekowi, ochraniając jego zbiory przed gryzoniami i dostarczając przyjemności głośnym, miarowym mruczeniem, które koi nerwy i reguluje ciśnienie krwi. Wiele osób kocha je za zwinność, grację ruchów i inteligencję. Zadbane mogą żyć wiele lat.

Na zdrowie kotów wpływa wiele czynników. To nie tylko właściwa opieka weterynaryjna i odpowiednia karma. Podczas codziennej, dokładnej toalety zwierzęta te połykają spore ilości sierści. Włosy te zbijają się w kule, które mogą spowodować przykre perturbacje. Przede wszystkim:

  • ograniczają wchłanianie substancji odżywczych,
  • powodują bóle brzucha,
  • blokują jelita.

Aby temu zapobiec, można im podawać dobrą pastę dla kotów przeciw powstawaniu kul włosowych.

Szukając takiego produktu, który może zapobiec zbijaniu się sierści w żołądku czy jelitach, można odwiedzić firmę ze strony dolfospets.com. Powstała ona z miłości do zwierząt, a formuły dostępnych tam produktów zostały stworzone przez lekarzy weterynarii oraz specjalistów z zakresu żywienia domowych czworonogów.

Do produkcji pasty tej marki, jak i innych preparatów potencjalnie wspomagających właścicieli czworonogów w utrzymaniu ich w dobrym zdrowiu, wykorzystuje się wysokiej jakości, naturalne składniki. Firma ta ma w asortymencie również produkty zawierające witaminy, aminokwasy, mikro- i makroelementy i probiotyki.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!