Poznaj najlepsze firmy w branży z multiklaster.pl

Kredyt we frankach - prawomocne wyroki

Kinga Adamczyk 2019-08-28 0 komentarzy
Kredyt we frankach - prawomocne wyroki

Wzrost kursu franka to rzecz, której najbardziej obawiają się frankowicze. Kredyty wzięte w szwajcarskiej walucie okazały się mało trafną decyzją. Niestety niski kurs franka w poprzednich latach oraz skuteczna akcja marketingowa banków sprawiły, że obecnie w Polsce wiele osób boryka się z niekorzystnymi warunkami spłacania kredytów we frankach.

Na stronie frankowicze.net można dowiedzieć się więcej o możliwych działaniach pozwalających na przerwanie niekorzystnej sytuacji, w jakiej znaleźli się frankowicze. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, iż kwoty ich kredytów udzielane były w złotówkach i także w polskiej walucie są spłacane. Ponadto umowy zawarte z bankami zawierają niejasne klauzule wykorzystujące nieuczciwe praktyki wobec kredytobiorców. Z tego względu wielu frankowiczów zdecydowało się na wytoczenie procesów przeciw bankom. Na prezentowanej stronie możesz poznać m.in. prawomocne wyroki frankowiczów, w których sąd przychylił się do stanowiska oskarżyciela. Wiele wygranych spraw przemawia za tym, by pójść w ślady frankowiczów pozywających swoje banki do sądu. Portal jest jedną z największych stron internetowych zrzeszających frankowiczów, udzielając szczegółowych informacji o możliwościach wytoczenia procesu. Strona dostarcza wielu przydatnych wyjaśnień, a także prezentuje listę zaufanych kancelarii. W procesach dotyczących kredytów we frankach warto mieć pewność, że wybrany pełnomocnik specjalizuje się właśnie w tych sprawach.

Na portalu funkcjonuje także forum dostępne dla wszystkich zainteresowanych osób. Dzięki niemu frankowicze mogą wymieniać się własnymi doświadczeniami, a także służyć sobie nawzajem poradą.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!