Poznaj najlepsze firmy w branży z multiklaster.pl

Kłótnie w związku - jak sobie z nimi poradzić?

Nikola Kozłowska 2020-09-10 0 komentarzy
Kłótnie w związku - jak sobie z nimi poradzić?

Firma RobertMarchel wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów opracowała kursy online, które pozwalają na skuteczną naprawę związku. Oprócz tego na jej stronie można znaleźć porady na kryzys w związku stanowiące doskonały wstęp do treści zawartych we wspomnianych kursach.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na odległość dzielącą partnerów. Statystyki są bezlitosne - po pięciu latach rozpada się nawet 95% związków na odległość. Przy tym warto pamiętać, by dążyć do możliwie jak najczęstszych spotkań, jednak nie kosztem równowagi uczuć. Obie strony powinny być zaangażowane w podróżowanie i organizację wspólnych wypadów w tym samym stopniu. Zamiast telefonów oraz smsów warto postawić na rozmowy za pomocą kamerki. Widok ukochanej osoby ułatwia zniesienie niedogodności związanych z rozłąką. Wspomniana równowaga uczuć dotyczy także intensywności kontaktów. Bardzo ważne jest, by zachować odpowiedni balans.

Bardzo istotną kwestią, zwłaszcza gdy partnerzy żyją w innych miastach, jest zazdrość. Uczucie pojawia się naturalnie, gdy nie można widzieć się z bliskim na co dzień. W tym przypadku naczelna zasada to dawanie dużej wolności, która stanowi oznakę zaufania. Kontrolowanie i zakazy stawiają daną osobę w negatywnym świetle.

Te podstawowe porady mogą zmienić bardzo dużo, niemniej jednak warto postawić na kompleksowe wsparcie, które podchodzi do tematu w sposób o wiele bardziej wyczerpujący. Powyższa firma oferuje nie tylko wspomniane kursy, lecz także testy i konsultacje pozwalające na szybkie, skutecznie zdiagnozowanie podstawowych problemów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!