Poznaj najlepsze firmy w branży z multiklaster.pl

Jakiego typu rębaki do gałęzi są dostępne na rynku?

Jędrzej Wieczorek 2023-08-11 0 komentarzy
Jakiego typu rębaki do gałęzi są dostępne na rynku?

Właściciele sadów czy dużych ogrodów przydomowych co jakiś czas przeprowadzają prace pielęgnacyjne, polegające na przycinaniu drzew i krzewów. Potrzebują oni nie tylko pił i sekatorów, ale też sprzętu, który pozwoli im zagospodarować pozostałe po pracach gałęzie. Można go kupić w sklepach z profesjonalnymi narzędziami w wielu rodzajach i mocach.

Wystarczy zapoznać się z asortymentem hurtowni Megaobrabiarki, aby znaleźć odpowiedni rębak do gałęzi w korzystnej cenie. Oferta jest tak bogata, że znajdzie w niej coś dla siebie nie tylko działkowiec, ale też profesjonalista zajmujący się utrzymaniem ogrodów czy pielęgnacją miejskich terenów zielonych. Firma ta ma w sprzedaży produkty wielu marek z różnym napędem i w dużej rozpiętości cenowej.

Sadownicy oraz firmy potrzebują rębaków dużej mocy ze względu na to, że będą one wykorzystywane często i muszą ciężko pracować, dlatego sklep może im polecić rębaki spalinowe o mocy od 6 do 27 KM. Oferta obejmuje urządzenia:

  • z pojedynczą workownicą,
  • z podwójną workownicą,
  • na podwoziu terenowym,
  • z obrotnicą i przyczepką,
  • z taśmociągiem.

Wiele z nich ma kilka spośród wymienionych udogodnień. W sprzedaży jest wiele modeli marki REMET CNC Technology, które są godne uwagi ze względu na doskonałą jakość wykonania. Maja one w pełni rozbieralną, spawaną konstrukcję, gwarantującą sztywność i trwałość. Elementy tnące wykonano ze specjalnej, trudnościeralnej stali. Jest to zatem sprzęt o długiej żywotności podzespołów, który posłuży nabywcom przez wiele lat. 

Oczywiście, w ofercie są też rębaki innych marek, takich jak Import GM, Zipper czy Hecht.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!