Poznaj najlepsze firmy w branży z multiklaster.pl

Jakie korzyści dla przedsiębiorcy proponuje Polska Strefa Inwestycji?

Sonia Nowak 2022-12-10 0 komentarzy
Jakie korzyści dla przedsiębiorcy proponuje Polska Strefa Inwestycji?

Polskie prawodawstwo uwzględnia możliwość, by małe, średnie i duże firmy zyskały ulgę w podatku dochodowym. Koniecznym warunkiem jest przygotowanie planu rozwojowego spełniającego wytyczne wskazane w polskiej ustawie o wspieraniu nowych inwestycji. Programem, który zapewnia niezbędne wsparcie w realizacji założonego celu, jestPolska Strefa Inwestycji. Szczegółowe informacje o sposobach otrzymania odpisu można znaleźć na stronie ayming.pl.

Z ulgi mogą skorzystać przedstawiciele reprezentujący na co dzień różne branże. Jeśli przedsiębiorca nie jest pewien, o jaki procent zwrotu podatku może się ubiegać, ogłaszający się pod podanym linkiem realizator jest w stanie zapewnić mu pomoc przy wyliczeniach. Działając od lat na rynku inwestycyjnym, podejmuje się w imieniu klienta przygotowania potrzebnej dokumentacji. To doceniana forma świadczeń, gdyż niweluje ryzyko popełnienia różnego rodzaju błędów technicznych lub merytorycznych, mogących mieć wpływ na decyzję operatora o przyznaniu ulgi lub odrzuceniu wniosku.

W ramach PSI przedsiębiorca może przeprowadzić niezbędne ulepszenia w swoim zakładzie, również wrażając nowoczesne technologie pozwalające usprawnić codzienną pracę lub też zapewniające częściowe bądź całkowite przebranżowienie, zgodnie z wymogami lokalnego i krajowego rynku. Choć dla wielu właścicieli biznesów inwestowanie w tak szerokim zakresie może wydawać się ryzykowne, warto pamiętać, że uzyskana ulga obejmuje nie tylko jednorazowy odpis, ale zwolnienie nawet na 15 lat.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!