Poznaj najlepsze firmy w branży z multiklaster.pl

Blue dream Auto - gdzie znaleźć online?

Jędrzej Borowski 2022-09-10 0 komentarzy
Blue dream Auto - gdzie znaleźć online?

Nabywanie ziaren wiąże się z ryzykiem. Należy każdorazowo weryfikować, skład pochodzi dany zakup, aby tym samym uniknąć sporych problemów, przede wszystkim prawnych. Legalną dystrybucję różnego rodzaju nasion (między innymi Blue Dream Auto) prowadzi sklep online, który ogłasza się na stronie growseed.pl. Jego kadra nie tylko obsługuje transakcje kupna-sprzedaży, ale także zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, jeśli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że nabywcą jest osoba niepełnoletnia lub planująca wykorzystać ziarna do celów innych niż uzupełnienie personalnej kolekcji.

Podstawą działania sklepu jest regulamin. Dostawca wymaga, by każda osoba, która chce złożyć dyspozycję na nasiona, zapoznała się z jego treścią i stosowała przedstawione tam wytyczne. Odmowa uznania zapisu dyskwalifikuje kupującego, uniemożliwiając mu przeprowadzenie transakcji. 

Dystrybutor świadczy głównie sprzedaż online, ale w celu przyspieszenia dostaw i lepszej interakcji z klientami otworzył też punkty stacjonarne (w Warszawie, Bielanach Wrocławskich oraz w Poznaniu). Obecnie służą one także jako miejsce spotkań kolekcjonerów, którzy chętnie wymieniają się tam swoimi doświadczeniami oraz zasobami. 

Kadra sklepu prowadzi politykę bezpiecznej wysyłki. Każe zamówienie jest dostarczane w nieoznakowanej paczce, co zapobiega możliwym kradzieżom. Dla ochrony przed zniszczeniem czy zalaniem stosuje się specjalny system wypełniaczy. Dużą uwagę dostawca zwraca na szybkość doręczeń. Pracownicy są w stanie zapakować i wysłać przesyłkę do odbiorcy w terminie do 3 dni roboczych. Czas ten ulega wydłużeniu, jeśli zakup ma trafić pod adres zagraniczny. Sklep korzysta tylko ze sprawdzonych firm kurierskich. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!