Poznaj najlepsze firmy w branży z multiklaster.pl

Znacie domowe sposoby na powiększenie ust?

Weronika Chmielewska 2019-04-17 0 komentarzy
Wpis

1. Ćwiczenia ust

Ciekawym, a zarazem naturalnym i wręcz samodzielnie nasuwającym się sposobem na powiększanie ust jest podejmowanie regularnych ćwiczeń całej twarzy. Poleca się na przykład:

  • wymawianie samogłosek,
  • układanie dziubka, niczym do selfie,
  • szerokie uśmiechanie przy zamkniętych ustach.

Żeby osiągnąć widoczne efekty, warto wykazać się cierpliwością i poświęcać na proste, domowe ćwiczenia kilka minut każdego dnia.

2. Przemyślane użycie kosmetyków

Domowe sposoby na powiększenie ust sprowadzają się także do sięgnięcia po dostępne kosmetyki. Niezwykłe efekty można osiągnąć chociażby konturówką dającą wrażenie poszerzenia ust czy przeźroczystym błyszczykiem zwiększającym optycznie jędrność. Na rynku da się znaleźć także specjalistyczne kosmetyki do powiększania, o których można przeczytać więcej na kobiecym blogu e-madame.pl.

3. Masaż ust

Doskonałym pomysłem dla kobiet, którym zależy na większych ustach, jest regularne masowanie warg za pomocą okrężnych ruchów palcami. Poleca się także szczoteczki do zębów czy delikatne ręczniki frotte.

Masaż nie tylko wspiera ukrwienie i koloryt ust, ale jest także naturalnym, domowym zabiegiem peelingującym. Wzmocnienie pozytywnego efektu złuszczonego naskórka jest możliwe dzięki wazelinie czy dobrej jakościowo pomadce.

Podsumowując, warto też wspomnieć o niedomowych, a specjalistycznych zabiegach na powiększanie ust w gabinecie. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego kosztuje od kilkuset złotych, a efekt utrzymuje się kilka miesięcy. Zaleca się jednak umiar, który jest niezbędny, jeśli chce się uniknąć przerysowanego, wręcz karykaturalnego wyglądu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!