Poznaj najlepsze firmy w branży z multiklaster.pl

Specjalistyczny serwis ekspresów do kawy, a ogólny serwis AGD?

Ewelina Szczepańska 2019-01-17 0 komentarzy
Wpis

Wchodząc na stronę internetową swiat-kawy.com, można znaleźć tam bogaty wybór fantastycznych kaw. Każdy miłośnik tego napoju, z całą pewnością, znajdzie w nim coś dla siebie i swych bliskich. Większość proponowanych mieszanek, zawiera domieszkę cudownie pachnących ziaren, uznawanych za najdroższą kawę świata. Ceny produktów są konkurencyjne, a ich wysyłka szybka i bezproblemowa.

Sprzedaż kawy nie jest jedyną usługą, jaką świadczy ta firma. Oferuje ona swym klientom jeszcze dwie możliwości współpracy:

W przypadku serwisu, możliwe jest oddanie sprzętu do jego siedziby, lub zamówienie usługi do swojego domu lub firmy. W pakiecie usług serwisowych, można znaleźć następujące prace:

  • kompleksowy przegląd sprzętu
  • różnego rodzaju naprawy, zarówno ekspresów, które są jeszcze w okresie gwarancyjnym , jak i tych, którym gwarancja już się skończyła
  • profesjonalne czyszczenie i odkamienianie sprzętów, w celu wydłużenia ich żywotności
  • ocena i wycena powstałych usterek

Bardzo dużym udogodnieniem dla osób, oddających swoje ekspresy do naprawy, jest możliwość otrzymania sprzętu zastępczego. To niezwykle wygodne i praktyczne. Klienci często korzystają z tej opcji.

Bydgoszcz, Łódź, Toruń i Częstochowa, to miasta, w których działa ten właśnie serwis. Po więcej, szczegółowych, informacji, można sięgnąć na wyżej wskazaną stronę internetową. Znajdują się tam opisy i zdjęcia dostępnych produktów, jak i wytyczne, dotyczące napraw ekspresów. Można także kontaktować się bezpośrednio z pracownikami.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!