Poznaj najlepsze firmy w branży z multiklaster.pl

Moskitiera - poznać zalety tego prostego rozwiązania

Kalina Dudek 2019-04-12 0 komentarzy
Wpis

Na rynku jest dostępnych multum preparatów czy technologii zwalczających komary oraz inne owady. W Internecie można także znaleźć wiele domowych sposobów. Ale przecież warto przemyśleć sprawę od początku. Może zamiast zwalczać owady, które już znajdują się w pokoju, lepiej w ogóle ich do niego nie wpuszczać?

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Przecież wietrzenie pomieszczeń w „ciepłe miesiące” jest wręcz nieustanne. Nie można zrezygnować z uchylania czy otwierania na oścież drzwi i okien. Dlatego do łask powraca klasyczne, a przecież tak skuteczne rozwiązanie, jakim jest moskitiera. Na stronie internetowej polskiej marki Tesa znajduje się oficjalny sklep tasmuj.pl, w którym można zamówić modele do samodzielnego montażu: na oknie, drzwiach balkonowych, nad łóżkiem, w ramie. Ani do montażu, ani do demontażu nie potrzeba narzędzi czy dużego doświadczenia w majsterkowaniu. Różne rozmiary i wersje kolorystyczne pozwalają ściśle dopasować model do wyglądu i wielkości całego pomieszczenia.

Do korzyści należy wliczyć nie tylko łatwy montaż i stosunek jakości do ceny, ale także wytrzymałość, mimo oczywistych czynników eksploatacyjnych. Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zbyt ostrym światłem również stanowi zalety. Niektóre modele można bez problemu spakować i zabrać ze sobą w podróż, na przykład na wakacje nad morzem czy nad jeziorem. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji, a także rozwinięta, choć przyjazna klientowi technologia zachęcają do jak najszybszego zamówienia. Przed owadami warto – i jak widać można – skutecznie się chronić.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!