Poznaj najlepsze firmy w branży z multiklaster.pl

Jakie wzory Minky na poduszkę

Eryk Walczak 2018-12-18 0 komentarzy
Wpis

Dziecięce akcesoria są bardzo wdzięcznymi produktami. Są one zazwyczaj piękne i niezwykle urocze, co dodatkowo zachęca młode mamy do robienia tego typu zakupów. Wyprawka dla malucha składa się z bardzo wielu elementów, o których nie należy zapominać. 

Modnym i niezwykle praktycznym gadżetem, stała się w ostatnich latach, poduszka minky. Bogaty wybór takich właśnie akcesoriów, oferuje sklep internetowy, babymetka.pl. Dostępne w nim poduszki mają rozmaite kształty. Na stronie powstał ich podstawowy podział:

  • poduszki dekoracyjne ( chmurki, gwiazdki, serduszka, korony)
  • poduszki prostokątne
  • poduszki anty-wstrząsowe

Wszystkie poduszeczki są dwustronne. Z jednej strony występuje materiał minky, zaś druga strona jest uszyta z gładkiego, najczęściej kolorowego i wzorzystego, materiału. Poduszki prostokątne to te, które producent rekomenduje do spania dla dzieci. Poduszki anty-wstrząsowe mają kształt motylka i chronią niemowlęta przed nadmiernymi drganiami. Z kolei, poduszki dekoracyjne, przyjmujące najróżniejsze kształty, mają za zadnie stanowić przepiękną ozdobę dziecięcego świata. 

Dla jak największej satysfakcji klientów, stworzono możliwość personalizacji zamawianych poduszek. Kupujący mogą samodzielnie wybrać kolor polaru minky oraz wzór na drugą stronę poduszeczki. Co więcej, możliwe jest także doszycie specjalnych metek i wstążeczek sensorycznych, które pozwalają niemowlętom rozwijać małą motorykę.

Ceny tychże produktów są bardzo konkurencyjne i zaczynają się już od około trzydziestu złotych.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!