Małopolska firma z Klastra Empathy Interactive pomysłodawcą portalu społecznościowego Kindi.pl

Kindi.pl to serwis społecznościowy dla rodziców. Poprzez serwis społecznościowy mamy na myśli zbiór popularnych funkcjonalności takich jak - blogi, fora dyskusyjne, galerie zdjęć; spiętych ze sobą siecią społeczną. To czym naprawdę jest Kindi.pl oddaje nasz slogan „jeden adres na każdy dziecięcy problem".

Czym jest Kindi.pl?  

Chcemy stać się adresem numer jeden dla rodziców szukających pomocy, porad, opinii o produktach dla dzieci, którzy chcą poznawać innych rodziców lub też po prostu chcą się pochwalić swoimi pociechami. Pomysł stworzenia serwisu dla rodziców powstał na bazie serwisu minti.com. Obszar działania Kindi.pl jest stosunkowo niszowy, ponieważ chcemy dotrzeć to grupy rodziców małych dzieci w wieku 0-6 lat (ponad 0,5 miliona osób w Polsce). Naszym celem jest całkowite wypełnienie tej niszy.  

Filozofia za powstaniem Kindi.pl  

Śledząc liczne blogi internetowe, spędzając godziny na forach dyskusyjnych, szukaliśmy rozwiązania, które pozwoli skupić w jednym miejscu dużą grupę rodziców dzieci w wieku 0-6 lat. Rozwiązań było wiele, jednak zdecydowaliśmy że najbardziej optymalnym rozwiązaniem będzie połączenie popularnych obecnie form komunikacji w jednym ciekawym miejscu i tak powstała idea Kindi.pl. Serwisów dla rodziców jest wiele. Są lepsze, są gorsze, jednak żaden nie oferuje takiej swobody w działaniu jak Kindi.pl. To wydaje nam się największym atutem naszego serwisu, każdy użytkownik będzie mógł sam decydować z jakich usług korzysta i w jaki sposób.  

Co się dzieje na www.kindi.pl?  

26 listopada 2006 uruchomiliśmy rejestrację użytkowników. Każda osoba, która chce być poinformowana o oficjalnym starcie serwisu, może zostawić swojego maila. Równocześnie został uruchomiony blog firmowy Kindi.pl. Tam można w pierwszej kolejności dowiedzieć się najnowszych informacji z życia serwisu jak również można przeczytać o tym co przewidujemy dla naszych użytkowników. W wersji testowej użytkownicy będą mogli korzystać z następujących funkcjonalności: - blogi -fora dyskusyjne -galerie zdjęć ( w drugiej fazie testów)   Spośród osób, które pozostawią swoje adresy mailowe wybierzemy kilka osób do testów serwisu przed jego oficjalną premierą.     Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony www.kindi.pl oraz www.blog.kindi.pl    

Kontakt dla prasy:   Marcin Szeląg marcin.szelag@kindi.pl 501 760 760