Darmowy brokering finansowy dla przedsiębiorców
Stowarzyszenie Klaster Multimediów i Systemów Informacyjnych, Multimedia Capital Group S.A oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości rozpoczęły program darmowych usług - BROKERINGU FINANSOWEGO - skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw.

Brokering finansowy poprowadzą specjaliści z Multimedia Capital Group S.A. i z Stowarzyszenia Klaster Multimediów i Systemów Informacyjnych z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców w poszukiwaniu kapitału zewnętrznego i wyborze najlepszego źródła finansowania.

Zakres brokeringu finansowego będzie obejmował INDYWIDUALNE KONSULTACJE dopasowane do Państwa potrzeb (tzw. coaching) w następujących obszarach:
1. Poszukiwanie i wybór optymalnych strategii finansowania,
2. Przygotowanie i prezentacja oferty,
3. Strategia biznesu i budowa przewag konkurencyjnych,
4. Budowa biznesplanu.

Brokering finansowy będzie oparty na indywidualnym podejściu do każdego przedsiębiorcy, analizie problemów biznesowych i poszukiwaniu metod ich efektywnego rozwiązania, a także treningu umiejętności kompleksowego postrzegania problemów biznesowych oraz indywidualnych praktycznych poradach.

Celem brokeringu finansowego jest wzmocnienie Państwa konkurencyjności i zwiększenie szans na pozyskanie finansowania zewnętrznego na rozwój przedsięwzięcia.

W przypadku zainteresowania usługami brokeringu finansowego, prosimy o informację zwrotną ze wskazaniem dwóch z czterech(wyżej wymienionych) obszarów brokeringu finansowego, którym są Państwo interesowani oraz odesłaniem wypełnionego formularza zgłoszeniowego załączonego do tego maila. Formularz ten pozwoli nam przygotować się do indywidualnych sesji z beneficjentami programu.

Zgłoszenia proszę kierować na adres leszek@miasteczkomultimedialne.pl do 6 maja br. Liczba miejsc jest OGRANICZONA!!!

Dodatkowe informacje: Leszek Skowron, e-mail: leszek@miasteczkomultimedialne.pl, tel. kom 517 593 909

Pełna treść oferty do pobrania <<

Formularz zgłoszeniowy <<