Honorowy Obywatel
"Jestem dumny, że z tego miejsca po raz pierwszy w swoim życiu miałem zaszczyt mówić do radnych i mieszkańców, mówiąc o projekcie, który chcemy realizować". Rektor zaznaczył, iż "projekt Miasteczko Multimedialne. Park Naukowo-Technologiczny Nowej Generacji jest niebywale odważny i jest dziełem moich dzieci czyli uczniów. Moi następcy powtarzają i pomnażają to, co zrobił ich "ojciec duchowy". Å»aden Rektor w Polsce nie może pochwalić się takim sukcesem, by jego projekt wspierało aż 50 firm. Rektor zakończył swoją wypowiedź stwierdzeniem:- Szkoda wspominać, należy myśleć o tym co będzie w Nowym Sączu w przyszłości"

Rektor WSB-NLU Krzysztof Pawłowski otrzymał tytuł honorowego obywatela Nowego Sącza w "uznaniu zasług działalności publicznej i zawodowej, a wszczególności za stworzenie od podstaw uczelni, jednej z najlepszych w kraju, realizującej na najwyższym poziomie misje kształcenia młodych ludzi i przygotowania ich do pracy i działalności w społeczeństwie obywatelskim, znakomitego promotora Nowego Sącza i Sądecczyzny w kraju i za granicą, symbol przemian ustrojowych i społecznych w Polsce"

Krzysztof Pawłowski odbierając wyróżnienie, zaznaczył: że sukces w jego przypadku był wynikiem całkowitej nieodpowiedzialności. Przedsiębiorca, który wszystko kalkuluje nie jest nigdy przedsiębiorcą.

zobacz w wersji pdf

 

 • News
 • MultiKlaster partnerem programu Microsoft WebsiteSpark
  więcej...
 • Misja gospodarcza branży elektronicznej oraz IT i ICT na Tajwan oraz do Hongkongu, 9-16 października 2012r
  więcej...
 • Multiklaster nawiązał współpracę z klastrem ICT Berlin-Brandenburgia
  więcej...
 • Spotkanie partnerskie w ramach projektu międzynarodowego "BeCome" we Francji
  więcej...