Spotkanie biznesowe "Szwajcarskie pieniądze dla woj. świętokrzyskiego"

SZWAJCARSKIE PIENIĄDZE DLA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO


Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na prestiżowe, zamknięte spotkanie biznesowe, które odbędzie się 9 września 2010r. o godzinie 17:00 w Hotelu Qubus (ul. Składowa 2) w Kielcach.


Celem spotkania jest przedstawienie możliwości stworzenia w regionie funduszu venture capital, który dla Państwa może stać się alternatywną formą pomnażania kapitału, a dla innowacyjnych firm z sektora MSP szansą na dynamiczny rozwój.

Jest to szansa, która pojawiła się w związku z dofinansowanie w wysokości 60 mln PLN, które rząd szwajcarski, w ramach Szwajcarsko Polskiego Programu Współpracy, przeznaczył na wsparcie rozwoju gospodarczego województw: małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Pieniądze te wsparte również finansowaniem z Krajowego Funduszu Kapitałowego S.A. zasilą nowo utworzone fundusze venture capital, których możecie Państwo być współzałożycielami.

KFK gwarantuje inwestorom prywatnym uprzywilejowaną pozycję zmniejszającą ryzyko (pierwszeństwo w odzyskaniu kapitału oraz przy podziale wypracowanego zysku), daje możliwość bezzwrotnego pokrycia części kosztów poniesionych przez fundusz, oferuje wsparcie przy wyborze najlepszych zespołów zarządzających i wiarygodnych inwestorów prywatnych.

 

Potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy kierować do dnia 7 września do Małgorzaty Piętka na adres: malgorzata.pietka@multiklaster.pl, Tel: 605 340 160.

 

Do pobrania list przewodni <<

 

Do zobaczenia w Kielcach!