Ruszamy z pierwszą w Polsce Szkołą Animacji i Grafiki 3D
Jej celem jest kształcenie specjalistów w dziedzinie grafiki 3D na najwyższym światowym poziomie poprzez zapewnienie im dostępu do najnowszych rozwiązań technologicznych oraz kadry składającej się z najlepszych polskich specjalistów.

Kadrą dydaktyczną Drimagnie kierować będzie Zbigniew Rybczyński, reżyser i operator nagrodzony Oscarem Akademii Filmowej. Kadrę stanowią profesjonaliści w dziedzinie animacji, ale i nie tylko. Ich doświadczenie i umiejętności stanowią wyraźną gwarancję wysokiej jakości szkoleń.

W dwa lata Drimagine stworzy z Ciebie prawdziwego ninja 3D! Gwarantuje Ci rozwinięcie zarówno informatycznych, jak i artystycznych zdolności, tak by były one w stanie zwizualizować Twoje najśmielsze fantazje w zakresie 3D.

Szkolenia w zakresie animacji 3D są jednymi z najdroższych na świecie, ale dzięki dofinansowaniu z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny! Jedyny warunek jaki musisz spełnić to mieć ukończone 18 lat i posiadać zacięcie do świata multimediów.


Proces rekrutacji już został uruchomiony i potrwa do 8 marca 2009 roku.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz rekrutacji znajdziecie na oficjalnej stronie www.drimagine.com

Chcesz dołączyć do grona najlepszych?

Nie czekaj - aplikuj już dziś 

Rocznie możemy przyjąć tylko trzydziestu studentów, ale każdy z nich dostanie ponad 2400 godzin szkolenia oraz roczną praktykę zawodową.

Sprawdź czy ta szansa jest dla Ciebie!
Taka szansa zdarza się tylko raz w życiu!

Zespół DRIMAGINE