Kierunek New Connect- Wygraj bezpłatny debiut

 Do 31 grudnia można nadsyłać zgłoszenia do konkursu „Kierunek NewConnect. Wygraj bezpłatny debiut". Jest o co walczyć - główna nagroda to przygotowanie emisji oraz wprowadzenie do obrotu akcji na rynek NewConnect, a także roczna obsługa Autoryzowanego Doradcy, agencji relacji inwestorskich oraz agencji interaktywnej.

W konkursie mogą wziąć udział spółki zarejestrowane na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, które m.in. posiadają kapitały (fundusze) własne na poziomie 500 tys. złotych. Aby stanąć do rywalizacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod adresem www.konkurs.lh-c.pl .

Najatrakcyjniejsza inwestycyjnie spółka zostanie wyłoniona w trzech etapach, zakończonych uroczystością ogłoszenia zwycięzcy planowaną na marzec 2009.
O wynikach poszczególnych etapów konkursu będzie można się dowiedzieć ze strony internetowej konkursu i partnerów, a także z relacji patronów medialnych: Pulsu Biznesu - wyłącznego patrona w kategorii prasa, Radia PiN - wyłącznego patrona w kategorii radio i TV Biznes - wyłącznego patrona w kategorii telewizja oraz ze strony internetowej patronów honorowych: Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Więcej informacji

Źródło: PARP