Optisystem

Kim jesteśmy


Firma "OPTISYSTEM" powstała w 2003r. Podstawową działalnością firmy jest oferowanie nowoczesnych, innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie, kompleksowych i uznanych rozwiązań informatycznych, ich integracja oraz świadczenie pełnej opieki informatycznej.

Naszą misją jest pomagać Klientom w osiągnięciu przez nich sukcesu, wdrażając najnowocześniejsze rozwiązania - urządzenia, programy i usługi - poszerzające ludzkie możliwości we wszystkich dziedzinach.

Pragniemy, by praca z systemami informatycznymi weszła do sfery intuicyjnej działalności człowieka, przynosząc mu wielowymiarowe korzyści. Chcemy dostarczać Klientom wyraźnych ekonomicznych korzyści i satysfakcji z dostarczanych przez nas systemów informatycznych. Realizując zamiary i spełniając oczekiwania Klientów zbudować wzajemną lojalność i uznanie. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a nasza firma obsługuje go zawsze w jeden sposób - najlepiej jak tylko może.


Czym się zajmujemy


Staramy się zapewniać bardzo szeroki zakres produktów i usług uwzględniających specyfikę rynkową, standardy branżowe i wymagania indywidualne użytkowników. Chcemy umożliwiać pełne wykorzystanie zalet i możliwości systemów informatycznych przy najniższym koszcie zakupu i eksploatacji.

Zobowiązujemy się stale rozwijać, badać oczekiwania Klientów, dostosowywać swoją ofertę i zaspakajać ich faktyczne potrzeby. Dbać o jakość produktów i usług stale analizując ich przydatność dla odbiorców.


Kontakt


Więcej informacji o tej firmie znajdziesz na stronie WWW
 • News
 • MultiKlaster partnerem programu Microsoft WebsiteSpark
  więcej...
 • Misja gospodarcza branży elektronicznej oraz IT i ICT na Tajwan oraz do Hongkongu, 9-16 października 2012r
  więcej...
 • Multiklaster nawiązał współpracę z klastrem ICT Berlin-Brandenburgia
  więcej...
 • Spotkanie partnerskie w ramach projektu międzynarodowego "BeCome" we Francji
  więcej...