Zarządzanie Innowacją i Kreatywnością - Aspekty HR w Projektach Innowacyjnych

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. ma przyjemność zaprosić  do udziału w Konferencji pt: Zarządzanie Innowacją i Kreatywnością - Aspekty HR w Projektach Innowacyjnych, Szkolenia CE w 2009 roku, organizowanych w dniu 7 stycznia 2009r., w Hotelu IBIS Warszawa Centrum, Al. Solidarności 165.

Zakres Tematyczny Konferencji

Specjalne bloki tematyczne

* Zarządzanie innowacją i kreatywnością (zwiększanie możliwości innowacyjnych w firmie, wpływ innowacji na rozwój przedsiębiorstw, innowacje a kreatywność, czynniki wpływające na kreatywność)
* Realizacja procesów innowacyjnych - obszary HR w projektach innowacyjnych (generowanie pomysłów, metody selekcji innowacji, zarządzanie zasobami ludzkimi, motywacja i zaangażowanie, administracja personalna, zarządzanie czasem)
* Centrum Edukacji GRUPA ORLEN - nowoczesna firma szkoleniowa
* Projekty innowacyjne, nowe technologie i ich wpływ na rozwoju przedsiębiorstw i instytucji badawczo- rozwojowych (od pomysłu do komercyjnego produktu)
* Inwestycje w nowoczesne technologie, materiały, projekty badawcze, ich wspieranie i rozwój
* Twórcze rozwiązywanie problemów biznesowych
* Fundusze unijne na rzecz innowacji - dostępność, możliwości pozyskiwania, wpływ na rozwój przedsiębiorstw i innowacyjne technologie

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne.

więcej na www.pppt.pl