Multiklaster partnerem MARR w organizacji wyjazdu małopolskich przedsiębiorstw na targii CeBIT (Hanower 15-21.03.2007),
Międzynarodowe targi branży IT CeBIT, to największa tego typu impreza na świecie. W 2006 roku swoją ofertę prezentowało na nich 6.200 przedsiębiorstw z 70 krajów, odwiedziło ponad 430.000 zwiedzających. Dzięki tej inicjatywie oferta małopolskich firm IT - głównie z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, po raz pierwszy będzie prezentowana kompleksowo i na tak szeroką skalę. „To eksperyment, który ma być impulsem prorozwojowym dla małych i średnich przedsiębiorstw z małopolski, dzięki któremu zostaną wytworzone biznesowe struktury sieciowe" mówi Witold Śmiałek, Prezes Zarządu MARR S.A.

Targi CeBIT ze względu na swoja rozpoznawalność, rozmach oraz renomę dają możliwość zaprezentowania firmy wielu tysiącom zwiedzających, wśród których znajduje się zwykle duża ilość potencjalnych kontrahentów. Oprócz zaprezentowania oferty małopolskich firm, region Małopolski przedstawiony zostanie jako miejsce atrakcyjne dla inwestorów poszukujących konkurencyjnych rynków.

W ramach targów, wystawcy mają do dyspozycji kilka kategorii tematycznych, są to między innymi: sprzęt elektroniczny, rozwiązania dla biznesu, bankowości i sektora publicznego, najnowsze technologie, outsourcing.

Udział i prezentacja firm
Firmy, zainteresowane prezentacją oferty na targach CeBIT, mogą zgłaszać się do MARR S.A., najpóźniej do końca stycznia 2007 r. Ich oferta znajdzie się w materiałach informacyjnych i promocyjnych przygotowywanych na targi. Prezentacja będzie miała charakter częściowo odpłatny.

Oprócz dystrybucji materiałów, specjaliści z E-Klastra oraz Klastra Multimediów i Systemów Informacyjnych (Nowy Sącz - projekt Miasteczko Multimedialne) w ramach wspólnego stoiska, będą reprezentowali małopolski sektor IT oraz prowadzili rozmowy z klientami zainteresowanymi ofertą.

 

Więcej informacji na stronie www.marr.pl