12GA

Kim jesteśmy


12GA (12 Gauge) oferuje wiedzę biznesową oraz doświadczenie w tworzeniu rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy.

Nasze usługi informatyczne są odpowiedzią na poszukiwania tych przedsiębiorstw, które zamierzają stworzyć profesjonalną witrynę internetową, wdrożyć nowe lub usprawnić istniejące systemy komputerowe.

Nasze usługi biznesowe pozwolą Twojej organizacji działać bardziej efektywnie. Oferujemy pomoc m.in. przy tworzeniu strategii marketingowej, włączając w to projektowanie i wykonywanie materiałów reklamowych.

12GA pomaga zrozumieć, gdzie Twoja firma znajduje się obecnie i dokąd musi dążyć dla osiągnięcia sukcesu. Rozwiązania 12GA odpowiadają Twoim potrzebom i gwarantują funkcjonalność...


Czym się zajmujemy


12GA to dynamicznie rozwijająca się polsko-amerykańska firma z siedzibą w Chicago.

Nazwa 12GA wywodzi się z modelu strategii biznesowej, składającego się z 11 elementów - składników sukcesu + ich podstawy - Genuine Assets (GA).

Zespół 12GA złożony jest z osób i silnym podłożu biznesowym, jednocześnie reprezentujących orientację technologiczną.

Zauważyliśmy, że małej i średniej wielkości firmy wykazują coraz większe potrzeby wykorzystania Internetu przy wielu aspektach swojej działalności. Potrzeby te przyjmują obecnie coraz bardziej dojrzałą postać. Nasze podejście tym różni się od podejścia innych firm, że staramy się racjonalnie oceniać możliwości wynikłe z istnienia szczególnego medium jakim jest Internet, i dobierać do nich rozwiązania które rzeczywiście przyniosą korzyści Twojej firmie.

12GA dodaje istotną wartość i zyskowność do Twojego biznesu poprzez zastosowanie niedrogich, a zarazem efektywnych rozwiązań.


Kontakt


Więcej informacji o tej firmie znajdziesz na stronie WWW
 

 • News
 • MultiKlaster partnerem programu Microsoft WebsiteSpark
  więcej...
 • Misja gospodarcza branży elektronicznej oraz IT i ICT na Tajwan oraz do Hongkongu, 9-16 października 2012r
  więcej...
 • Multiklaster nawiązał współpracę z klastrem ICT Berlin-Brandenburgia
  więcej...
 • Spotkanie partnerskie w ramach projektu międzynarodowego "BeCome" we Francji
  więcej...