Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej targów GAMESCOM 2016

Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej odbywającej się podczas targów GAMESCOM 2016 w dniach 17-19.08.2016 w Kolonii (Niemcy).

Spotkania przeznaczone są dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w branży gier wideo, komputerowych i aplikacji mobilnych.

Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym zobligowani są do określenia profilu swojej działalności oraz rodzaju współpracy, którą chcieliby nawiązać.

Z powstałego w ten sposób katalogu uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

W spotkaniach mogą uczestniczyć jedynie przedsiębiorcy zarejestrowani na giełdzie jako deweloperzy, twórcy, wydawcy lub inwestorzy (grupa pierwsza). Pozostali uczestnicy (świadczący usługi powiązane z grami, tj. marketing, audio, inkubatory, parki technologiczne, NGO i instytucje publiczne) mogą zostać zaproszeni do udziału w spotkaniach przez firmy z grupy pierwszej.

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania oraz zakup biletów wejściowych na targi.

Rejestracja uczestników i profili oraz wybór partnerów biznesowych potrwa do 10.08.2016. Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Więcej informacji na stronie: https://www.b2match.eu/gamesmatch2016

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

Zapraszamy do rejestracji !