Rekrutacja do Szkoły Animacji i grafiki 3D DRIMAGINE rozpoczęta!
Pragniemy poinformować, iż Szkoła Animacji i Grafiki 3D - DRIMAGINE uruchomiła rekrutację na rok 2010/2011. Drimagine kształci specjalistów w dziedzinie grafiki 3D. Zapewnia uczestnikom zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych podczas całego procesu produkcji animacji 3D i realizacji cyfrowych efektów specjalnych. Uczestnik ma możliwość zapoznania się z niezbędnymi technikami tradycyjnymi i komputerowymi wykorzystywanymi przy każdym etapie produkcji od developmentu aż do postprodukcji.

Drimagine pomoże Ci zostać profesjonalnym artystą 3d. Gwarantujemy rozwój zarówno technicznych jak i artystycznych umiejętności tak, by umożliwiały one realizację najśmielszych wizji i założeń. Szkolenia w zakresie animacji 3D są jednymi z najdroższych na świecie, ale dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny!

Jedyny warunek jaki musisz spełnić to mieć ukończone 18 lat i posiadać pasje tworzenia multimediów. Proces rekrutacji został już uruchomiony i potrwa do 5 Maja 2010 roku. Rocznie możemy przyjąć ograniczoną liczbę uczestników, ale każdy z nich dostanie rok szkoleń oraz roczną praktykę zawodową.

Wszelkie informacje dotyczące szkoleń oraz rekrutacji znajdziesz na oficjalnej stronie www.drimagine.com. Chcesz dołączyć do grona najlepszych?
Nie czekaj - aplikuj już dziś www.drimagine.com/rekrutacja

Taka możliwość zdarza się tylko raz w życiu! Sprawdź czy jest to szansa dla Ciebie!