Galactica

Kim jesteśmy


GALACTICA to ludzie.

Ludzie, którzy tworzą zespół kompetentnych specjalistów- posiadają odpowiednie kwalifikacje i duże doświadczenie.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają minimum pięcioletnie doświadczenie w branży informatycznej. Programiści i projektanci systemów informatycznych w takcie swojej dotychczasowej kariery zawodowej brali udział w tworzeniu aplikacji dla najznamienitszych polskich firm, takich jak Philips czy Elektrownia Bełchatów.

Jesteśmy członkiem programu Microsoft EMPOWER skierowanego do niezależnych producentów oprogramowania. Dzięki temu mamy dostęp do źródeł wiedzy i przy tworzeniu i rozwijaniu naszych produktów korzystamy z najnowszych narzędzi programistycznych Microsoft. Mogą mieć Państwo pewność, że wybierając nasze rozwiązania wybieracie najnowszą technologię

Tworzymy oprogramowanie stworzone przy wykorzystaniu najnowszych technologii firmy Microsoft: .NET i.NET2. Nasze systemy mogą pracować z dowolnymi bazami danych, przykładowo: MS SQL Svr 2000, 2005, Oracle i inne. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez dowolną przeglądarkę internetową. Nasze systemy są przez nas stale pielęgnowane i rozwijane. Każdy Klient otrzymuje od nas półroczną polisę serwisową, w ramach której wprowadzamy modyfikacje w zakupionym przez niego systemie informatycznym. Jeśli modyfikacje są one zgodne z linią rozwoju produktu robimy to bez żadnych dodatkowych kosztów.


Czym się zajmujemy


Ludzie, którzy potrafią doradzić, stworzyć i wdrożyć najlepsze rozwiązania informatyczne.

Naszym Klientom dostarczamy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania informatyczne, które pozwalają im na realizację ambitnych celów biznesowych. Nasze systemy pozwalają na ograniczenie kosztów w firmie, zwiększenie zysków i usprawnienie przebiegu procesów biznesowych. Nasze aplikacje łączą w sobie maksimum ergonomii- są instalowane na jednym, centralnym komputerze- serwerze, a żeby z nich korzystać wystarczy dowolny komputer posiadający podłączenie do Internetu. Dzięki takiemu podejściu Klient ma dostęp do niezbędnych mu danych praktycznie zawsze i wszędzie- z dowolnego miejsca na Ziemi, przez 24 godziny na dobę.


Kontakt


Więcej informacji o tej firmie znajdziesz na stronie WWW


 • News
 • MultiKlaster partnerem programu Microsoft WebsiteSpark
  więcej...
 • Misja gospodarcza branży elektronicznej oraz IT i ICT na Tajwan oraz do Hongkongu, 9-16 października 2012r
  więcej...
 • Multiklaster nawiązał współpracę z klastrem ICT Berlin-Brandenburgia
  więcej...
 • Spotkanie partnerskie w ramach projektu międzynarodowego "BeCome" we Francji
  więcej...