Firma z Klastra operatorem pierwszego polskiego Internetowego Dziennika Technologicznego dla ludzi biznesu mbiznes.pl

Dziennik mbiznes.pl to źródło informacji o wydarzeniach sektora IT, uczestniczy we wszystkich najważniejszych wydarzeniach, publikuje wywiady z czołowymi postaciami środowiska IT. Prezentuje bezpośrednie relacje z wydarzeń, konferencji, targów oraz innych najważniejszych wydarzeń branżowych. mbiznes.pl dostarcza najnowszych informacji o technologiach, które są unikalną wartością dla każdego biznesu. Szczególny nacisk w publikacjach kładziony jest na wykorzystanie w biznesie technologii mobilnej i rozproszonej, jako doskonałego instrumentu w ponoszeniu efektywności firmy.    

Kraków 2 stycznia 2007 - Wydawca najstarszego (od 1999r.) Internetowego Dziennika o Fotografii i Wideo SwiatObrazu.pl stworzył nowy tytuł mbiznes.pl. Nowy serwis kierowany jest do ludzi biznesu, kadry zarządzającej, przedsiębiorców, którzy na co dzień zarabiają dzięki najnowszym technologiom, które dla nich podstawowym narzędziem pracy.   Internetowy Dziennik Technologiczny mbiznes.pl powstał w odpowiedzi na wyzwania związane z innowacyjną i konkurencyjną gospodarką, którego głównym celem jest podnoszenie poziomu technologicznego wśród przedsiębiorców.   Dziennik mbiznes.pl docierając do czytelnie sprecyzowanej grupy ludzi dobrze wykształconych, wysoko sytuowanych, prowadzących własne firmy lub pracujących dla dużych przedsiębiorstw i korporacji oferuje także informacje z dziedziny ekonomii, gospodarki, finansów a nawet wiadomości kulturalne. Codziennie dostarcza pełnej informacji, jakiej potrzebuje człowiek biznesu.  

Informacje publikowane w mbiznes.pl są opracowywane i redagowane wyłącznie przez fachowców, doświadczonych redaktorów, inżynierów i specjalistów, którzy posiadają wiedzę w dziedzinie najnowszych technologii ale także wiedzą jak je stosować i wdrażać w firmach w rzeczywistych warunkach. Naszą przewagą jest to, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w wydawaniu serwisów internetowych, współpracujemy z partnerami, którzy są największymi graczami na rynku nowych technologii, a także zespół doświadczonych redaktorów oraz informatyków zapewniający najwyższy merytoryczny i technologiczny poziom serwisów. Dzisiaj oddajemy w ręce czytelników nowy internetowy tytuł, którego treści będą wykraczały poza funkcję informacyjną. Naszym celem jest podnoszenie świadomości technologicznej przedsiębiorców oraz wspieranie innowacyjności polskich firm" - mówi Dominik Maciaszek, redaktor naczelny mbiznes.pl   Internetowy Dziennik Technologiczny mbiznes.pl wydawany jest także w wersji przystosowanej dla urządzeń mobilnych. Tak by czytelnicy mieli możliwość czytania publikowanych informacji w dowolnym miejscu, poza biurem, w samochodzie, w pociągu czy podczas wypoczynku. Serwis w wersji dla urządzeń mobilnych dostępny jest pod adresem mbiznes.pl/mobile    

Firma maris.pl maris.pl jest wydawcą najstarszego polskiego serwisu internetowego poświęconego fotografii i wideo. Wydawany od 1999r serwis SwiatObrazu.pl jest aktualnie liderem medialnym w branży foto-wideo. Każdego miesiąca odwiedza go ponad 100 000 unikalnych użytkowników. Serwis aktywnie popularyzuje fotografie będąc organizatorem wielu ogólnopolskich konkursów, warsztatów, a także partnerem największych festiwali i targów branżowych.        

Dodatkowych informacji udzielają:  

Bogusława Słota boguslawa.slota@mbiznes.pl tel. +48 660 54 34 95  

Dominik Maciaszek Redaktor naczelny dominik.maciaszek@mbiznes.pl tel. +48 660 77 55 17      

Adres Redakcji:   Redakcja mbiznes.pl maris.pl al. 29 listopada 130 pok. 522. 31-406 Kraków   fax. +48 12 395 31 15