Miloo Electronics

Kim jesteśmy 


Miloo Electronics wywodzi się bezpośrednio z Działu Elektronicznego firmy IGLOO – lidera w produkcji urządzeń dla handlu i gastronomii. W 1994 roku IGLOO stworzyła Dział Elektroniczny zajmujący się produkcją innowacyjnej elektroniki i elektrotechniki przemysłowej. Przez okres 15 lat IGLOO doskonaliło swoje produkty czyniąc je najbardziej niezawodnymi produktami na rynku.

 

W 2007 roku IGLOO przy współpracy Miloo Electronics, rozpoczęła prace badawcze nad aparatura biomedyczną przy współpracy wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej.

Od 2002 roku Dział Elektroniczny został wyodrębniony ze struktur IGLOO i przekształcony w samodzielną spółkę Miloo Electronics. Głównym zadaniem Miloo Electronics jest realizacja projektów innowacyjnych z dziedzin sterowania urządzeniami chłodniczymi oraz dziedziny medycyny. Firma posiada nowoczesną linię produkcyjną oraz centrum badawcze, gdzie oprócz przemysłowych regulatorów i rejestratorów temperatury produkuje energooszczędne świetlówki w technologii LED. Miloo Electronic wspólnie z firmą IGLOO prowadzi badania rynku Digital Signage, między innymi badając rynki Stanów Zjednoczonych. W badaniach bierze udział prof. Tomasz Domański, kierujący katedrą Marketingu Międzynarodowego i Dystrybucji w Uniwersytecie Łódzkim. Od początku 2009 roku oferujemy kompleksową obsługę w zakresie systemów Digital Signage - multimedialnej komunikacji cyfrowej.

 


 Czym się zajmujemy


W naszej ofercie znajduje się wiele innowacyjnych rozwiązań w tym:

 

Regulatory i rejestratory - Regulatory temperatury produkowane przez Miloo Electronics, dzięki zastosowaniu nowoczesnych komponentów pozwalają na zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa jak i kultury pracy urządzenia. Dodatkowe skonfigurowanie obszernej liczby parametrów, umożliwia zaadaptowanie naszych regulatorów do indywidualnych wymagań stawianych przez klientów. firm.

Systemy rejestracji temperatury z powiadomieniem SMS (Monitoring przemysłowy) - System jest wyposażony w sterownik elektroniczny z rejestratorem temperatury i moduł SMS-owy powiadamiający o stanach alarmowych (temperatura poza zakresem; brak zasilania) z awaryjnym podtrzymywaniem rejestracji w przypadku zaniku zasilania 230V. Urządzenie jest przeznaczone do nadzoru (rejestracji) temp. przy przechowywania artykułów wymagających temp. z określonego zakresu i powiadamiania o stanach alarmowych.

Digital Signage jest zintegrowanym systemem przekazu informacji cyfrowej, umożliwiającym dystrybucję dowolnej dynamicznej multimedialnej treści zgodnie z najnowszymi trendami marketingowymi. Rozwiązanie wykorzystuje ruchomy obraz w połączeniu z dźwiękiem oraz centralny system zarządzania treścią zdolny prezentować „content” na wielu monitorach jednocześnie, niezależnie od siebie.

Aparatura biomedyczna

Oświetlenie w technologii LED


  Kontakt


Miloo Electronics

 

32-720 Nowy Wiśnicz

Stary Wiśnicz 289

tel: +48 14/ 662 19 55

e-mail: biuro@milooelectronics.pl

 

 • News
 • MultiKlaster partnerem programu Microsoft WebsiteSpark
  więcej...
 • Misja gospodarcza branży elektronicznej oraz IT i ICT na Tajwan oraz do Hongkongu, 9-16 października 2012r
  więcej...
 • Multiklaster nawiązał współpracę z klastrem ICT Berlin-Brandenburgia
  więcej...
 • Spotkanie partnerskie w ramach projektu międzynarodowego "BeCome" we Francji
  więcej...