MultiKlaster partnerem globalnego programu BizSpark Microsoft

MultiKlaster partnerem globalnego programu wspierania start-upów- Microsoft BizSpark

 17 listopada 2008r. ruszyła polska edycja projektu Microsoft BizSpark. Wśród 4 polskich partnerów sieciowych globalnego programu wspierania start-upów znalazł się Klaster Multimediów i Systemów Informacyjnych (MultiKlaster), podmiot projektu Miasteczko Multimedialne w Nowym Sączu.

BizSpark to globalny program Microsoft stworzony dla młodych firm z obszaru IT, znajdujących się na wczesnym etapie rozwoju. Dzięki programowi BizSpark firmy produkujące oprogramowanie i dostarczające usługi programistyczne będą mogły uzyskać na okres trzech lat za symboliczną cenę 100 dolarów licencję na oprogramowanie i narzędzia Microsoft warte kilkadziesiąt tysięcy dolarów.
„To innowacyjny projekt, który łączy przedsiębiorczość początkujących w biznesie, ale dynamiczne rozwijających się firm typu start-up z zaawansowanymi technologiami Microsoft. Program ma na celu pomóc przekroczyć początkującym przedsiębiorcom wysoką barierę wejścia jaką jest koszt profesjonalnego oprogramowania, a tym samym przyśpieszyć osiąganie sukcesów . Program doskonale wpisuje się w zakres projektu Miasteczko Multimedialne" - powiedział Krzysztof Wnęk, lider projektu Miasteczko Multimedialne.
„Program BizSpark to doskonała okazja dla młodych firm zajmujących się tworzeniem oprogramowania. Poza nieograniczonym dostępem do oprogramowania firmy Microsoft, program umożliwia firmom nawiązanie kontaktu z krajowymi i globalnymi instytucjami typu VC, Anioły Biznesu, Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Klastry, które pełnią funkcję partnerów sieciowych programu BizSpark." - mówi Elwira Waszkiewicz, Członek Zarządu MultiKlastra.

BizSpark oferuje także dostęp do globalnych narzędzi promocyjnych dzięki którym firmy biorące udział w programie będą miały możliwość promocji własnej firmy na MicrosoftStartupZone za pośrednictwem strony internetowej BizSparkDB oraz w internetowym katalogu startowym. Dzięki możliwości uzyskania globalnej widoczności firmy biorące udział w programie BizSpark łatwiej będą mogły zdobyć potencjalnych partnerów, klientów czy inwestorów.

Jeżeli Twoja firma:
1) aktywnie zajmuje się rozwojem opartego na programowaniu produktu lub usługi, i jest to główną częścią biznesowego modelu firmy,
2) jest działalnością prywatną,
3) nie działa dłużej niż 3 lata,
4) ma roczny przychód mniejszy niż 500 000 USD
to możesz już dziś przyłączyć się do programu Microsoft BizSpark!!

Wymagania oraz proces rejestracji w programie (.pdf)

Więcej informacji o programie BizSpark w ulotce Microsoft (.pdf)


Wystarczy, że skontaktujesz się z nami jako polskim partnerem sieciowym programu Microsoft BizSpark, a my przekażemy Ci wszystkie informacje odnośnie programu i odpowiemy na wszystkie pytania.


DOŁĄCZ DO PONAD 100 FIRM, KTÓRE WPROWADZILIŚMY DO PROGRAMU MICROSOFT BIZSPARK!

Osoba bezpośrednio odpowiedzialna za koordynację programu

Małgorzata Batko, e-mail: malgorzata.batko@multiklaster.pl, tel 018 44 99 460