Simple frame

Kim jesteśmy


Zapomnij o długich, statycznych ujęciach, nudnych tekstach, i wywiadach z prezesem w jego gabinecie. Zapomnij o sztampie. Zrobimy dla Ciebie dynamiczny film, zrealizowany na profesjonalnych narzędziach używanych do produkcji filmów – kręcony z wózka i ramienia, w jakośći HDV, HD lub lepszej. Napiszemy scenariusz tak, by film korporacyjny spełniał swój cel. Stworzymy dla Ciebie ciekawy film wizerunkowy na stronę WWW, rekrutacyjny na targi pracy, informacyjny dla Twoich partnerów i potencjalnych inwestorów. Wzbogacimy go o nowoczesne efekty specjalne i animacje.

Simple Frame realizuje zaawansowane projekty graficzne, animacje komputerowe
i wizualizacje. Techniki stosowane w naszych produkcjach to animacja trójwymiarowa (potocznie zwana 3D), klasyczna – dwuwymiarowa (2D), ale również kompozycje łączące elementy animacji i filmu. Obsługujemy kompleksowe projekty i jednorazowe zlecenia klientów indywidualnych, agencji reklamowych oraz stacji telewizyjnych.

Trudno dziś wyobrazić sobie dobrze prosperującą firmę, która nie posiada własnej witryny internetowej. Internet umożliwia kontakt z klientami w każdym zakątku kuli ziemskiej, co czyni z niego najtańszy nośnik reklamy, posiadający jednocześnie największy zasięg.
My stworzymy dla Państwa stronę, która stanie się Waszą wizytówką w wirtualnym świecie i zachęci do korzystania z oferowanych przez Was usług.
Na życzenie zajmiemy się też aktualizacją stron oraz modyfikacją już istniejących serwisów www.


Czym się zajmujemy


 • Produkcja filmowa

-Projektowanie stron

-Prezentacje multimedialne

-Simple CMS

-Simple SHOP

-Gry internetowe


Kontakt


Więcej informacji o tej firmie znajdziesz na stronie WWW


 • News
 • MultiKlaster partnerem programu Microsoft WebsiteSpark
  więcej...
 • Misja gospodarcza branży elektronicznej oraz IT i ICT na Tajwan oraz do Hongkongu, 9-16 października 2012r
  więcej...
 • Multiklaster nawiązał współpracę z klastrem ICT Berlin-Brandenburgia
  więcej...
 • Spotkanie partnerskie w ramach projektu międzynarodowego "BeCome" we Francji
  więcej...