Mellerist

Kim jesteśmy:


Jesteśmy softwarehousem specjalizującym się w dostarczaniu naszym Klientom rozwiązań dedykowanych i wspieraniu naszych Partnerów od strony stricte programistycznej. Istniejemy na rynku od końca 2004 roku. Możemy pochwalić się już blisko 150-cioma realizacjami różnego rodzaju.

W czym się specjalizujemy:


Naszym głównym obszarem zainteresowań jest szeroko rozumiana technologia internetowa, dysponujemy również kompetencjami w zakresie produkcji rozwiązań mobilnych, w oparciu o doświadczenia własne lub współpracujących z nami podmiotów.
Tworzymy szyte na miarę systemy zarządzania oraz portale internetowe, projektujemy także aplikacje dedykowane i mini-urządzenia elektroniczne do obsługi nietypowych procesów biznesowych.

Wsparcie dla branży interaktywnej:


Naszą ofertę outsourcingową kierujemy przede wszystkim do agencji BTL-owych / interaktywnych / kreatywnych, które potrzebują solidnego partnera technicznego, a same nie widzą potrzeby budowania kompetencji programistycznych wewnątrz organizacji.
Pomagamy naszym Partnerom m.in. przy projektowaniu założeń technologicznych, a także przy samej egzekucji kampanii marketingowych.

Dotacje unijne:


Posiadamy doświadczenie w obsłudze informatycznej projektów opartych o dotacje unijne.
Rozumiemy zawiłości procesów dotacyjnych i zapewniamy pełne wsparcie zarówno w zakresie merytorycznym projektu, jak i dostarczania odpowiedniej dokumentacji technicznej, niezbędnej do prawidłowego jego rozliczenia.


Kontakt:


Piotr Sikorski, Dyrektor Zarządzający:  piotr.sikorski@mellerist.pl
Anna Boczar, Dyrektor Wykonawczy:  anna.boczar@mellerist.pl


Więcej informacji o nas: WWW

Zapraszamy do współpracy!!!

 • News
 • MultiKlaster partnerem programu Microsoft WebsiteSpark
  więcej...
 • Misja gospodarcza branży elektronicznej oraz IT i ICT na Tajwan oraz do Hongkongu, 9-16 października 2012r
  więcej...
 • Multiklaster nawiązał współpracę z klastrem ICT Berlin-Brandenburgia
  więcej...
 • Spotkanie partnerskie w ramach projektu międzynarodowego "BeCome" we Francji
  więcej...