Marketing przy Kawie

Kim jesteśmy


"Marketing przy Kawie" to e-magazyn o marketingu, reklamie i kulturze popularnej. Prezentuje w lekki sposób mozaikę opinii, poglądów i idei marketingowych; opisuje najbardziej aktualne zagadnienia, będące "znakiem naszych czasów". Gromadzi również bieżące informacje ze świata marketingu i reklamy.

Już sam tytuł magazynu wskazuje na to, że naszym celem nie jest przedstawienie kompletu nowości marketingowych ani też szczególna drobiazgowość w kwestiach teoretycznych. Staramy się dostarczać informacji w sposób przystępny i ze sporą dozą poczucia humoru, co nie znaczy, że piszemy o sprawach błahych. Podajemy zarówno teorię, jak i aktualności w formie niedługich artykułów, mogących prowadzić do głębszej refleksji, wymiany opinii i pomysłów w środowisku marketingowym.

Dostęp do zawartości serwisu internetowego www.marketing-news.pl jest bezpłatny. Strona zawiera darmowy e-magazyn ("Marketing przy Kawie") oraz archiwum artykułów na tematy związane z marketingiem, przygotowanych specjalnie dla grupy zawodowych marketerów w Polsce.

"Marketing przy Kawie" ma trzy cotygodniowe wydania: "Wiadomości", "Inspiracje" oraz "Tematy". W pierwszym prezentujemy informacje prasowe na temat bieżących działań marketingowych firm polskich. W drugim z tytułów przedstawiamy opinie dotyczące aktualnych zagadnień marketingowych, które uznać można za "znaki naszych czasów". Trzeci zorientowany jest bardziej teoretycznie, jakkolwiek również kieruje się w stronę bieżących wydarzeń w obrębie marketingu oraz zagadnień pokrewnych w Polsce i za granicą.

Zamówienie "MpK" jest bezpłatne dla wszystkich i bardzo proste: wystarczy podać swój adres e-mailowy. Bezpłatną prenumeratę można zamówić na stronie Subskrypcja.
Kontakt


Więcej informacji o tej firmie znajdziesz na stronie WWW
 • News
 • MultiKlaster partnerem programu Microsoft WebsiteSpark
  więcej...
 • Misja gospodarcza branży elektronicznej oraz IT i ICT na Tajwan oraz do Hongkongu, 9-16 października 2012r
  więcej...
 • Multiklaster nawiązał współpracę z klastrem ICT Berlin-Brandenburgia
  więcej...
 • Spotkanie partnerskie w ramach projektu międzynarodowego "BeCome" we Francji
  więcej...