Finansowanie innowacji-jak to się robi w Polsce?

Na polskim rynku nigdy dotąd nie było tak wielu instytucji oferujących kapitał na rozpoczęcie i rozwój biznesu (np. fundusze venture capital.
Fundusze unijne, anioły biznesu). Nie brakuje też ludzi mających dobre innowacyjne pomysły, które jednak dość często pozostają w sferze
planów i marzeń. Naszym zadaniem jest stworzenie przestrzeni w której inwestor i pomysłodawca będą mogli się spotkać i nawiązać współpracę i efektywnie tworzyć wartość wspólnie rozwijanego biznesu.

Podczas konferencji zaprezentujemy dwie, często skrajne perspektyw patrzenia na rozwój innowacyjnego pomysłu: pasja i determinacja w działaniu po stronie pomysłodawcy oraz chęć pomnożenia kapitału, która przyświeca inwestorom. Wzajemne zrozumienie motywacji jest podstawą efektywnej komunikacja zwiększając szanse sukcesu rozwijanego startup-u.

W PROGRAMIE KONFERENCJI MIĘDZY INNYMI:

 

 Organizatorem konferencji jest Park Technologiczny Miasteczko Multimedialne i Stowarzyszenie Klaster Multimediów i Systemów Informacyjnych.
Patronem medialnym konferencji jest miesięcznik FORBES.

Konferencja jest realizowana w ramach projektu współfinansowanego ze środków UE w ramach POIG 3.3.1 pt.  „Kapitał na start w innowacje - promocja innowacji w środowisku biznesowym i naukowym", którego celem jest udzielenie przedsiębiorcom i pomysłodawcom innowacyjnych rozwiązań, pomocy w pozyskaniu kapitału niezbędnego na start i rozwój biznesu.

Szczegółowe informacje oraz REJESTRACJA znajdują się na stronie WWW

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji !

Do zobaczenia