Darmowy coaching dla firm z zakresu wzmacniania procesów nieformalnego uczenia się w firmie

Stowarzyszenie Klaster Multimediów i Systemów Informacyjnych jest partnerem europejskiego projektu EIPIL-PAN, którego celem jest promowanie nieformalnego uczenia się w miejscu pracy, czyli zdobywania nowych umiejętności i wiedzy podczas wykonywania rutynowych bądź nowych zadań, współpracując z innymi pracownikami lub klientami.


MultiKlaster zaprasza do wzięcia udziału w pilotażu projektu, w ramach którego odbywać się będzie darmowy coaching dla 6 firm z zakresu pobudzania procesów uczenia się w firmie. UWAGA: ze względu na ograniczoną ilość oferowanych bezpłatnych pakietów szkoleniowych, o zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Nasz ekspert - trener, doktorantka w Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach - przeprowadzi diagnozę procesów nieformalnego uczenia się oraz wskaże potencjalne możliwości ich usprawnienia.

Nasz trener przeprowadzi 5-godzinne szkolenie dla pracowników firmy, podczas którego przekaże praktyczne wskazówki, którymi powinno się kierować, aby efektywnie zarządzać nieformalnym uczeniem się w firmie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt w terminie do 29 października 2010r.

Osoba kontaktowa:

Elwira Waszkiewicz, e-mai: elwira.waszkiewicz@multiklaster.pl

Dodatkowe informacje


Pozdrawiamy i zapraszamy!
Zespół MultiKlastra