Polsko-Rumuńskie Forum Gospodarcze
Ministerstwo Gospodarki zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w Polsko-Rumuńskim Forum Gospodarczym, które odbędzie się 17 marca 2011 r. w siedzibie Ministerstwa. Będzie to doskonała okazja do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych. Spotkanie otworzy wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak oraz minister gospodarki Rumunii Ion Ariton.

Resort gospodarki do udziału w Forum zaprasza przedsiębiorców reprezentujących przede wszystkim przemysł obronny, lotniczy, górniczy, energetyczny, IT, budowlany oraz kolejowy.

Podczas Polsko-Rumuńskiego Forum Gospodarczego inwestorzy z obu krajów będą mieli okazję spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Oprócz konferencji z udziałem ministrów gospodarki Polski i Rumunii, przedstawiciele firm będą mieli również możliwość przeprowadzenia bezpośrednich rozmów.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Forum prosimy o kontakt z Anną Kuczyńską z Departamentu Spraw Europejskich MG,

tel.: 22 693 54 52,

e-mail: Anna.Kuczynska@mg.gov.pl

 

Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego 2011 r.

 

Forum odbędzie się 17 marca 2011 r. w godzinach 9.30-14.30 w sali AB na parterze budynku Ministerstwa Gospodarki, Plac Trzech Krzyży 3/5.